Про компанію 180s

180s LLC, відома своїми відмінними, високотехнологічними навушниками з 'обідком ззаду голови' (earwarmers), які ще називають ухогрейкі. Але компанія виробляє і інші інноваційні продукти - одяг і аксесуари, розроблені спеціально для споживачів, які ведуть активний спосіб життя, в тому числі сонцезахисні окуляри, «дихаючі» рукавички, печатки для сенсорних екранів і багато ще. Продукція компанії постачається по всьому світу. Компанія є власником більш ніж 100 патентів. Штаб-квартира і лабораторія компанії 180s розміщені в футуристичному будівлі в Балтіморі, США. 180s також має офіси в Канаді і Франції.
 
У 180s нам нічого не заважає відчувати, бачити, що відбувається навколо, це абсолютно нове рішення комфорту і зручності. Вони не тільки однозначно відрізняються, вони однозначно краще. 180s був створений для успішних людей які діють в найнеймовірніших, будь-яких умовах.
 
Істрія успіху 180s:
 
1873 - 15ти річний Честер Грінвуд не думав про 'капелюшному' справі, моді чи стилі, коли придумав так звану 'муфту на вуха' в 1873году. Він просто хотів, щоб його вуха знаходилися в теплі під час катання на ковзанах в морозні зимові дні, в місті Фармінгтон, штат Мен. Він виготовив першу модель навушників з пресованої дроту, окантованої темним вельветом з внутрішньої сторони і оздоблені хутром бобра зовні. У наступне століття хутряні навушники були стандартом ... до тих пір, поки 180S не вчинила революцію.
 
1994 - перша пара навушників з 'обідком ззаду голови' була розроблена і створена засновниками 180S Брайаном Ле Гетте і Роном Вілсоном спільно з бізнес-школою Вартон
 
1995- почалася революція 180S. 5000 примірників вже складних навушників з 'обідком ззаду голови' були продані протягом 8-ми хвилин першого ефіру рекламного ролика на каналі QVC і ще 2000 клієнтів встали в чергу. QVC визначає продукт як дуже успішний
 
1997 - 180S інвестує кошти в проектування і розробку своєї першої лінії зимових аксесуарів.
 
2000 - доходи компанії подвоюються. Дистрибутивні центри створюються в Канаді і Європі.
 
2001 - економічне зростання компанії 180S становить 750%.
 
2002 - видавництво Мегезін оголошує 180S однією з найбільш інноваційних Американських Компаній в 2002году, 180S продовжує модернізацію в світі аксесуарів з використанням двох нових запатентованих технологій: the Exhale Heating System (дихаюча тепло-система), яка дозволяє користувачеві подавати диханням тепле повітря в рукавичку; і the Pivot Guard System (нова система безпеки), що дозволяє дужкам сонячних окулярів 180S складатися автоматично, захищаючи тим самим лінзи, і надаючи більш компактну форму очками для їх зберігання.
 
2003 - 180S була названа 9-ої компанією в списку Швидкозростаючих Приватних компаній Америки, на думку видавництва Мегезін, з щорічним відсотком зростання в 9,249% в попередні п'ять років.
 
2004 - створена команда 180S, команда спортсменів - любителів, для тестування нових технологій і продуктів виробників.
 
180S продовжує модернізацію зимових аксесуарів з використанням запатентованої технології ExoLite для навушників і Convertible Running Glove (CRG) для рукавичок. Модель ExoLite - це ультралегкі і ультратонкі теплі навушники, вагою менше 30 грам і менше 2 см в товщину в складеному вигляді. Convertible Running Glove (CRG) - це волого- і вітрозахисний "капюшон" на рукавичку, який може бути використаний для додаткової теплозахисту рук.
 
2005 - 180S активно займається лінією верхнього одягу, розробляє і впроваджує технології Quantum Vent Jacket (QVJ) і Catalyst. Відмінною особливістю QVJ технології є розроблена і запатентована система втягує вентиляції, яка дозволяє уникнути незручностей, пов'язаних з необхідністю носити кілька шарів одягу під час активних занять спортом. Особливістю сорочок Catalyst є натуральний, покритий іонами срібла, антибактеріальний шар X-Static, призначений для нейтралізації небажаних запахів при занятті спортом.
 
2006 - Компанія укладає контракт на поставку курток CDJ (Combat Desert Jacket) для морської піхоти США. Куртка CDJ розроблені для захисту тіла від зовнішніх погодних впливів і з можливістю одночасно підтримувати оптимальну внутрішню температуру тіла.
 
2007 - 180S виходить на світовий ринок з колекцією одягу і аксесуарів, розроблених спеціально для споживачів, які ведуть активний спосіб життя.
2014 - 180s здійснює прямі поставки на ринок України

м. Київ, вул. Глибочицька, 28, оф. 103

+38 098 959 96 36

Готові до ваших запитань :)

Email:
Ім'я:
Повідомлення:
3+4=?