Рейтинг:

Foundation (Код: 33502-321)

Стара ціна 800 грн.
Ціна: 500 грн.
Кількість: 

Рукавички сенсорні Foundation 180s c технологією QuantumHeat™, жіночі

 
Foundation180s - найкращі доступні рукавички для сенсорних екранів (тачскрін). Ідеальний вибір для збереження ваших рук в теплі під час ранкових пробіжок, катань на велосипеді, роликах, ковзанах
 
 
 
Легкий стрейч фліс (тонкі) забезпечує додаткове тепло і в той же час не сковує рухи пальців, зберігаючи спритність і витонченість ваших рук.
 
технології:
 
- ALLTouch ™ (вся долоня і все пальці) дозволяє Вам управляти вашим пристроями з сенсорними екранами кожним пальцем, не знімаючи рукавички. Аналог системі I-Touch.
 
- QuantumHeat ™ - Завдяки унікальній системі управління вологою і особливої ​​структури QuantumHeat при меншій товщині тканини дозволив зберегти більше тепла, і зберегти вас в сухості.
 
 
 
1) Перетворює вологу в тепло.
 
2) Захоплює світло. Повішений обігрів від будь-якого джерела світла.
 
3) UPF 50 - пропустить тільки 1/50 ультрафіолетових променів. Решта 49/50 - перетворюється в безпечне і приємне тепло.
 
4) боротьба з неприємним запахом поту.
 
Корисні дрібниці
 
- для витирання носа на великому пальці з зовнішньої сторони є м'яка і ніжна для шкіри тканину. Цією поверхнею можна не знімаючи рукавиць витерти ніс;
 
- Кріпильна система (застібки) дозволяє зчіплювати рукавички між собою коли в них немає потреби (втрачати, так вже відразу обидві :))
 
- светоотражающаю лінія на зап'ясті
Відгук
Оля, 15.12.2014
Я хотела себе на зиму теплые перчатки! А они оказались еще и сенсорные, удобно. Я очень довольна своим выбором. Спасибо!!!
Залишити відгук

м. Київ, вул. Глибочицька, 28, оф. 103

+38 098 959 96 36

Готові до ваших запитань :)

Email:
Ім'я:
Повідомлення:
3+4=?